| GabiB12 a întrebat:

As dori un discurs pentru o profesoara de chimie. Este pentru cursul festiv de absolvire a liceului. Am facut doar 2 ani de chimie si nu am avut prea mare tangenta cu dansa, de aici si lipsa de inspiratie. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| c0rvus a răspuns:

Scuza-ma, dar este penibil ceea ce intrebi tu aici.
Daca acel om chiar te-a/v-a influentat, trebuie facut un discurs din inima. Cuvintele frumoase de acolo vin. Gandeste-te putin, nu e greu. Dupa 12 ani de scoala, sunt sigur ca poti scoate un discurs bun.