| marieclaire a întrebat:

Buna; x
am nevoie de ajutor, va rog muuuultt :d

Sunt in clasa a 8a, am cursul festiv. Ei binee, la cursul festiv trebuie sa facem un discurs pentru fiecare profesor, dar si o mica caracterizare a noastra, a fiecaruia elev in parte.
Eu am de facut la profesoara de chimie. Ce as putea zice? in vreo 5 propozitii maxim.Va rog ajutati-ma big grin

Apoi, la autocaracterizare, mi se pare stupid/narcisist/ciudat sa ma autocaracterizez gen "Sunt frumoasa, de treaba, buna, desteapta" etc. Cum as putea zice?

va rog frumuseeeeel; x

[Fundita chatterbox]

1 răspuns:
| DaaaDita a răspuns:

Buna, nu stiu despre ce curs festiv vorbesti pentru ca e vara. oricum inti voi spune cateva lucruri deci:in primul rand sa nu o lingusesti prea mult in al dilea amintesteti cele mai amuzante lucruri petrecute la ora ei si incearca sa le precizezi suptil, zi ceva si despre ora de chimie si ...cum e ea sau asa ceva. apoi despre tine.Ai dreptate nu trebuie sa pari stupida sau narcisista, spune ca esti la fel ca ceilalti dar nu conteaza pentru ca esti ambitioasa sau nu stiu... ori cum sper ca te va ajuta macar prima partehappySUCCES! fundita?