| xV3N0Mx a întrebat:

As vrea ca in vacanta aceasta sa invat cat mai mult cu putinta engleza. Momentan nu pot spune ca sunt cel mai prost, dar nici cel mai bun. Calficativul ii de A2 cam asa dupa parerea mea. Va rog imi puteti spune un curs online gratuit care te ajuta sa-ti dezvolti propriile cunostinte in domeniul limbii engleze? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| TheodorMTA a răspuns:

Uite un site bun, dupa care invat si eu. ...si este pe grade Incepator, Mediu, Expert! www.rapiduldeengleza.ro! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Aurashyk a răspuns:

Hei daca ai telefon cu sensor sau tableta poti descarca aplicatia Duolingo din Play Store google unde inveti raoid si interesant limba engleza.