| Ralux a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie niste informatii despre liceele Cosbuc, Basarab, Creanga si Onicescu din Bucuresti. ( in detaliu: profesori, elevi, activitati etc.)
Cine este elev in unul din aceste licee, daca ar dori, ar putea sa imi lase un ID si sa imi dea mai multe detalii.
Chiar am nevoie pentru optiunile de liceu.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Sunt licee fara mari pretentii, la fel ca si profesorii, deci si elevii. Daca nu ai unde sa-ti pierzi timpul, poti merge acolo unde este mai aproape de casa!