| Claudiusd30 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti parerea voastra asupra a 4 licee.
Tudor Vianu, Iulia Hasdeu, Matei Basarab si Ion Creanga (profil Mate-Info).
As dori sa aflu despre profesori (cum se poarta cu copiii, cum predau, daca au interes in ceea ce fac, etc) si despre rezultate.
Multumesc anticipat. big grin

Răspuns Câştigător
| gabi11000 a răspuns:

Matei Basarab si Ion Creanga dupa experienta mea aceste licee sunt intr-adevar bune, profesorii sunt puin agresivi la Basarab dar se dedica meseriei la Ion Creanga la fel sunt ambele bune dar eu as merge mai mult pe Ion Creanga. te rog funda daca te-am ajutat big grin