| Iosif_Vlad_1980 a întrebat:

Astazi s-au afisat rezultatele de la compentele la engleza la noi la liceu, am luat notele B2, B1, B2, B2 si B2, dar nu stiu ce nota am luat la fiecare proba in parte, adica prima nota pentru ce proba este? dar a doua? samd (B2 e maximul pentru profilul meu)

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Primul calificativ este pentru audiție, cel de-al doilea este pentru înțelegerea textului, 3 producerea de mesaje scrise, 4 proba orală, 5 interacțiunea cu profesorul
Baftă la proba scrisă!