| cosmyn32 a întrebat:

Cand pot ridica diploma de bacalaureat de la secretariatul liceului?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, în principiu, Adeverinţele ar trebui să se elibereze începând cu ( după data de ) 10 iulie 2015 ( când se afişează rezultatele FINALE la BAC, după Contestaţii ).

O zi frumoasă!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

O "ridici" când va fi gata laughing

Tu vrei să GHICIM acest aspect?
Nici măcar cei de la Secretariat NU cred că ştiu data exactă când se vor putea distribui Diplomele de BAC...
Am întâlnit cazuri în care Diplomele s-au eliberat la vreo 6 luni de la absolvire sad

Cel mult, eventual, întrebi la Secretariatul liceului absolvit happy

Toate cele bune!

| Tollo a răspuns (pentru bursuc001):

Adeverinta pentru facultate cand se poate scoate? din 10?

| bursuc001 a răspuns (pentru Tollo):

Bună!

Mda, în principiu, Adeverinţele ar trebui să se elibereze începând cu ( după data de ) 10 iulie 2015 ( când se afişează rezultatele FINALE la BAC, după Contestaţii ).

O zi frumoasă!