| Skynox a întrebat:

Care dintre aceste 2 profile vi se par mai bune? Ffilologie sau Mate-Info? [ Liceu Pedagogic Constantenii stiu mai bine) cu argumente va rog. La filo poti iesi si psiholog cu o facultate dar la Mate-Info? Care e mai banoasa? Sa pot zice asa. laughing)

1 răspuns:
| BlackDaisy a răspuns:

Pai partea proasta la filo este ca nu inveti atata matematica, adica la filo esti axat numai pe romana pentru ca matematica se face numai in a 9a si a 10a, dar la mate-into nu esti axat numai pe matematica, adica inveti si romana si eventual si o limba straina happy