| Desh a întrebat:

Salut TPU! Care program de la școală este mai bun? Cel de dimineață sau cel de după-amiază?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Dimineața pentru că da, ai mai mult timp liber.
Cel de după-amiază e și mai obositor și timpul liber este mai puțin.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunsurile de mai sus sunt aiurea. Depinde de om. Unii sunt mai activi dimineata, altii dupa-amiaza. Eu, de exemplu, daca puteam imi alegeam dupa-amiaza. Gaseam eu timp liber, dar am avut o boala sa dorm dimineata. N-am avut noroc si cand am mers la serviciu ma ofeream voluntar schimbul 2.

| ReddY25 a răspuns:

Clar dimineața

Răspuns utilizator avertizat
| StMarian2003 a răspuns:

Dimineață căci după ai mai mult timp liber