| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce argumentare ziceți că va fi la evaluarea națională la romana? Si ce argumentări nu vor intra?

Răspuns Câştigător
| RaulPeNet2003 a răspuns:

Cred ca pica genul dramatic

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba! Hai sa facem casa de pariuri cu ce pica
Eu zic ca pica fabula

| NicolaeMihai a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingposibil cum spui tu, la simulare invatasem tot numa ca de fabula uitasem..si ce sa vezi minune ca aia a picat...si tot asa imi picase si mie fatalaughing trist ...acum caut tot si invat tot laughingcsf

| IonutEu2003 a răspuns:

Pai schița, nuvela si romanul parca nu mai sunt in programa.

| IonutEu2003 a răspuns:

Nu cred ca mai sunt in programa schița, nuvela si romanul cred.