| LovعlyFeelings a întrebat:

Ce inseamna pentru. voi florile? Ce semnificatie au in viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Andreea028131 a răspuns:

Eu consider florile o frumusete a naturii, care semnifica puritate si vitalitate. Fiecare floare are o semnificatie...insa nu multa lume stie semnificatia fiecarei flori. Cred ca faptul de a oferi sau primi un buchet de flori este un fel de a spune sau de a ti se spune sau de a spune cat valorezi o persoana.

3 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Eu ador florile, mereu cand le vad imi dau o senzatie de bucurie si fericire, si sunt si foarte frumoase -imi place sa le admirwinking

Răspuns utilizator avertizat
| pufosu a răspuns:

Nimic big grin