| AnotherHuman a întrebat:

Ce inseamna viata, pentru voi? Cum este viata voastra?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Viata e un miracol al naturii, e o minune ceva de care stim multe dar nu stim cum a aparut si de ce? faptul ca exista se datoreaza unei evolutii de 3, 8 miliarde de anii a vietii pe pamant,desi ce inseamna viata? ar fi multe de spus, cum este viata voastra? si buna si rea,depinde de multe ori imi sap singur groapa, asta e singura si ultima care o voi trai vreodata deci sa ne bucuram de fiecare clipa a vietii, ca maine poate suntem mortii, asta e viata fragila dar si frumoasa, puternica, niciodata sa nu isi pierzi speranta

| Freya1 a răspuns:

Un rahat

| Hammurabi a răspuns:

Viața e superbă. Ținând cont că am fost însurat și am avut o soacră care de fiecare dată când ajungeam acasă și o vedeam cu mătura în mâna nu știam dacă vrea să facă curat sau vrea să-și ia zborul... acum viața e un extaz total. laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

O cursa cu multe obstacole.

| Darkmagic a răspuns:

Un film, in care joci rolul principal.
Sau poate, o lupta, in care cu totii devenim cate un Don Quijote de o factura aparte...
Un fir...
Al unora este din aur, al altora din plumb.
Un fum...
Mai vrei?
A mea e naspa, chiar nu stiu de unde am scos tampeniile de mai sus. big grin

| CleanHeart a răspuns:

Viata pentru mine inseamna tot ce ne inconjoara, nu ma pot plange de viata mea ca o am faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un traseu cu obstacole.

| TanteMarianne a răspuns:

No ce sa fie. o chestie normala. Te scoli dimineata,te duci la scoala, te intorci, inveti, iti faci dus, mananci si te culci.iar vineri seara te duci la chef si te imbeti.

| Victor453 a răspuns:

Tot aceeasi ca si la natlia2014)) rahat!

| Raniaa a răspuns:

Viata este o calatorie.

| Supicadepui a răspuns:

Pentru mine, viata este un proces de formare si cunoastere.