| MysteryMen a întrebat:

cine este din dolj sau cine stie cand se sustin simularile in dolj...fiindca noua ne-au spus profesorii ca o vom da vineri si m-am uitat pe isj dolj si pe edu si nu este nimic legat de acest fapt...este ceva adevarat?

1 răspuns:
| dydydeea a răspuns:

WOw, surprise surprise si voi dati simularile? Eu am crezut ca numai profesoarei noastre i-a venit in cap sa ne dea ''maine'' simulare la mate! Sincera ns sa-ti raspund la intrebare. Oricum succes