| cnicusor69 a întrebat:

cine stie cum si unde se fac inscrieri pentru voluntariat in armata

3 răspunsuri:
| Slake a răspuns:

Daca nu ai pe cineva care sa te recomande este cam greu. Incearca pe site-ul MApN: http://www.mapn.ro/recrutare/

| Slake a răspuns:

Daca ai dat capacitatea si nu te-ai bagat la un liceu militar, singura sansa este sa te recomande cineva.

| IonuţD93 a răspuns:

Pai du-te la centrul zonal militar din judetul tau si te informeaza ei ce trebuie sa faci, daca ai dat deja probele spune-mi si mie daca stii cat este valabil dosarul pentru ca eu am picat la proba sportiva si vreau sa mai incerc dar nu stiu daca trebuie sa refac dosarul de candidat