| jackpot9 a întrebat:

TpU cum credeti ca va fi examenul de maine la matematica avand in vedere ca cel de la olimpici a fost usor dupa parerea mea? Sincer am emotii foarte mari laughing si vreau sa stiu si parerea voastra.

3 răspunsuri:
| Barb0Senpai a răspuns:

Stai linistit, va fi foarte usor ca in totdeauna, sa ai grija doar sa citesti bine ce te intreba. Daca ar fi sa gresesti ai gresi la alea usoare din neatentie, baftawinking

| Alexinho007 a răspuns:

In primul rand, vreau sa iti urez succes! happy Dupa cum vezi, in ultimii 3 ani EN la Matematica a fost usoara si, dupa cum merg lucrurile, cred ca si maine examenul va fi usor.Cel mai important e ca astazi sa te relaxezi si sa gandesti pozitiv si o sa vezi ca maine totul o sa fie bine. Oricum, dificultatea examenului o sa fie ca si la simulare nationala, care, dupa parerea mea, chiar a fost usoara.Pentru note de 7-8 eu zic ca e destul de usor sa le obtii...de la 9 in sus e o oarecare problema, avand in vedere ca problemele de geometrie nu sunt pe placul tuturor. happy Si inca o data, sa ai bafta maine la examen!