| JohnnyS a întrebat:

Daca ai facut Academia de Politie ( Ordine si siguranta publica jandarmerie ) iesi Ofiter, cu ce te ocupi ca ofiter? Vreau mai detaliat daca se poate.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei primi un post intru unitate de jandarmerie si vei avea ceva oameni in subordine

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa fii incadrat intr-o unitate de jandarmi si acolo o sa ai atributiile conform functiei pe care o sa fii incadrat, de regula se incepe cu comanda unui pluton de jandarmi.