| Fcsb_Robert_1998 a întrebat:

daca am media 6 la purtare pe al 2-lea semestru, raman repetent?
Multumesc, am nevoie de un raspuns sigur si cat mai rapid!
Ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ramai repetent decat daca ai avut pe primul semestru media 5. Repetent ramai daca ai media anuala la purtare sub 6.

| Fcsb_Robert_1998 explică (pentru Ioandelasal):

OMG iti multumesc, sunt intr-o situatie foarte nasoala am 43 de absente pentru ca idioatele de la secretariat nu au avut fisa pentru absente si mi-au dat abia dupa o luna, iar cand le-am dus directoarea a spus ca trebuiau aduse mai devreme si nu le-a motivat...

1 răspuns: