| Sebastian147852 a întrebat:

Daca eu sunt intr-un liceu cu profilul economic, se poate sa ma transfer la un liceu cu profilul turism si alimentatie in primul semestru, fara sa dau diferente?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, daca profilul la care vrei sa te transferi e diferit de cel la care esti deja, trebuie neaparat sa dai diferente.

| Iunix a răspuns:

Ce materii faci tu acum şi ce materii se fac la specializarea la care vrei să te duci. Alea sunt diferențele. Dacă sunt aceleaşi materii nu dai diferențe. Dacă acolo se face o materie pe care tu nu ai făcut-o atunci aia e diferența şi o vei da.