| alii98 a întrebat:

Daca la desen nu am nicio nota pe al doilea semestru si pe primul semestru am 9 sau 10 si eu de exemplu nu vreau sa imi fac tema pentru nota pentru ca nu ma intereseaza(sunt pe mate info intensiv engleza), imi poate face ceva?
Eu ma gandesc ca ma lasa cu situatia neincheiata?
Dar n-am idee totusi.
Ajutor va rog?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Asa ma distrati cei care o baga pe aia cu sunt la x nu imi pasa de y de zici ca sunteti maiestrii ninja si nu aveti timp in viata. Din fericire pentru tine te incheie cu media de pe semestrul trecut.

4 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Mai repede cred ca tiar tranti un 3 ca nu ti-ai facut. Asa ii moda la aia. Eu zic asa: lasa din timpul tau 5 minute cat iti ia sa copiezi de pe net repede o schita si pa. In rest ai tot timpul din lume. La mine ii caz mai ciudat ca se zice cum am talent la desen dar nu il folosesc. Nici eu nu am chef sa imi fac dar n-am incotro. Decat sa ma risc mai bine trantesc EU acolo ceva. Mai facem si ce nu ne place da' efectul e doar pe momentwinking
Good luck

| missunderstoodx a răspuns:

Trebuie sa o faci depinde mult de media ta actuala nu cred ca ti ar strica un 10 bonus, sau macar fa o sa para ca te ai straduit sau ia de pe net

| alii98 explică (pentru Wr3nch):

Chestia e ca nu vreau sa imi bat capul cu prea multe materii, considerand ca deja imi bat capul cu multe materii inutile pentru viitorul meu
nici nu sunt bun la desen, sunt oribil, dar nici ca ma deranjeaza
daca ma incheie cu media de pe semestrul trecut, atunci imi convine happy

| Wr3nch a răspuns (pentru alii98):

Pai asa se face daca ai medie pe semestrul trecut deci esti safe.