| SebyKendama a întrebat:

Daca sunt in clasa de intensiv engleza dau teza si la engleza? Si inca ceva. am vzt pe net niste modele de teza la matematica care stiam si eu sa le fac pe toate, stie cineva ce ma asteapta cat de grele sunt exercitiile?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Da, vei avea teza la engleza, fiind una din materiile principale, de baza, ale profilului ales.

| MusatEcaterinaPapadima a răspuns:

Daca tu esti talentat pe engleza si iti place engleza, fa-te englez. te asteapta viata buna, e si greu dar e si bine. succes!