| Zdog a întrebat:

dacă vreau sa ma transfer de la un profil tehnic la științe sociale în clasa a XI a ( în vara dintr e clasa x si clasa xi) dau diferențe la latina? Sau dacă nu la ce dau?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei sustine examene de diferente la materiile obligatorii, care s-au facut la stiinte sociale, in cl. a IX-a si a X-a si nu le-ai facut la profilul tehnic.
Nu se sustin examene la materiile optionale. Stii ce materii ai facut tu la profilul tehnic, noi n-avem de unde sti si intereseaza-te ce materii s-au facut la stiinte sociale.