| Junko129 a întrebat:

daca vreau sa merg la Colegiul National Vasile Lucaciu din Baia Mare, pe matematica-informatica intensiv informatica, ar trebui sa trec in fisa de optiuni codul corespunzator cu matematica-informatica? se ramifica cele 4 clase de mate-info, sau cum se face repartizarea?

Răspuns Câştigător
| Bahoi3oi a răspuns:

Salut, si eu vreau sa merg pe profil mate-info intensiv info, si da trebuie sa treci codul respectiv si din cate am inteles dar nu stiu sigur iti trebuie diploma de ecdl pentru a intra la o clasa de intensiv info. La faza cu ramificarea claselor nu am inteles la ce te referi