| ȚigariExpirate a întrebat:

Este o aplicatie pentru orele online care se numeste classroom si exista ore la care ma scoate afara fara ca cineva sa de-a o explicatie, exista posibilitatea ca colegii sa faca glume?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori asta ori îți pierzi conexiunea dintr-un motiv sau altul

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar profesorii pot sa te scoata afara de la orele respective.

| GabiDumitrescu a răspuns:

E classroom-ul nasol si e cel mai probabil sa zbori din cauza conexiunii.
@DirtyHarry: Da, Sekim bate cimpii cu gratie, insa Skype e inca pe felie. Ca nu prea mai e folosit ca acum citiva ani, e alta poveste...

| Sekim a răspuns:

Nu, acea aplicatie e facuta de Google si sunt convins ca nu poate fi sparta de ei, iar hackerii de top nu se incurca cu asta si mai ales sa te scoata pe tine din aplicatie. Poate ai probleme cu netul, poate colegii tai iti dau flood (DDoS, asta pot ei sa faca daca iti afla IP ul ), poate dispozitivul tau nu suporta versiunea sau configuratia aplicatiei si de asta te scoate.

| AnatoliyMikhailov a răspuns (pentru Sekim):

Ce vorbesti ma? laughing. A expirat 2015 si skype ul

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Evident. cineva dintre voi are acces