| alexandruvalentin a întrebat:

Ieri am avut proba la limba romana si in spatiul in care trebuie sa scriu la ce dau examen am scris Limba si literatura romana, dar la literatura am pus ă la ultima litera si trebuia cu a, deci se poate considera semn distinctiv?

Răspuns Câştigător
| Extraterestru2 a răspuns:

Si eu sunt clasa a opta si vreau sa te asigue ca corectorii nici macar nu se uita pe titlul lucrarii. Si chiar si daca se uita 100% nu se considera semn. Succes la mate happy

1 răspuns:
| alexandruvalentin explică:

Mersi de raspuns, ma stresa intrebarea asta in cap de ceva ore rolling on the floor