| programator010experimentat a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un liceu din Buzau, profilul mate-info (vreau sa fie pe langa podul din raul cu acelasi nume) cu medii de intrare de 7-10?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ințelegem bine, vrei o scoală pe malul râului să vii la cursuri cu pluta?

| PainTech a răspuns:

Sunt câteva licee în Buzău cu profil mate-info :
- B.P. Hasdeu - aproape de gara, aproape de centru. Mediile de intrare sunt 9 și ceva.

- Mihai Eminescu - mutat temporar la Romcarbon. De anul viitor ar trebui sa se mute înapoi la locația anterioară (langa piața, aproape de platou).

- Pedagogic - pe bulevardul Spiru Haret, aproape de Jabbar

Mi se pare că a venit și unul din liceele sportive/tehnice cu o clasă de mate-info dar alea sunt mai mult o glumă.