| Hannyhanny a întrebat:

imi puteti da nits site -uri cu modele de teza cu subiect unic la romana, clasa 7 semestrul 2? Mersi anticipat!

1 răspuns:
| deeaa11 a răspuns:

Depinde ce ati recapitulat voi pentru teza...nu exista o teza anume. Uita-te pe planul de recapitulare si formeaza-ti o ideie...fii atenta la ce insista dna de romana sa recapitulatzi ca sigura va da aia.Sau rugatzi'o voi sa va dea un model de tezza ca sa il rezolvatzi si asa ti'ai face o parere 'cum ar fi teza'. Sper ca raspunsul meu ti'a fost de folos! Funda?