| RaresN a întrebat:

Imi puteti spune din ce se da bacul la stiintele naturii si la filologie?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Eu sunt la stintele naturii.Voi da la bio/chimie/fizica+obligatoriu romana si mate, iar la filologie vei da romana, istorie, geografie.

4 răspunsuri:
| luciiiiiiii a răspuns:

La stiinte; biologie,fizica,chimie,romana, matematica
La filologie; romana, istorie, geografie, engleza(oral) si putina algebra la subiectul 3

| Samariteanul a răspuns (pentru luciiiiiiii):

Ce algebra ma? La filologie din cls a 11 nu mai faci matematica geniule.

| luciiiiiiii a răspuns (pentru Samariteanul):

Stiu,dar dai si din putina algebra la subiectul 3 documenteaza.te,, geniule"

| Samariteanul a răspuns (pentru luciiiiiiii):

Vai de capul tau... la filologie NU dai din matematica! Daca esti pe bio-chimie sau pe mate info dai.