| HOOODINI a întrebat:

Imi puteti sugera niste site-uri in limba romana pentru c++ in care sa se prezinte teorie, probleme rezolvate si toate astea la un nivel de incepator(sunt in clasa a X a si as vrea sa incep sa invat c++ de la inceput).Dau funda

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Facusem eu unul asta vara, dar l-am scos pentru ca nu intra absolut nimeni pe el. Oricum, siteuri cu probleme rezolvate gasesti o gramada pe goagal, si teorie (dupa parerea mea scrisa prost) in cartile de info, sau in engleza pe net.