| TotEu10 a întrebat:

In urma unor contacte sexuale repetate constant cu o singura persoana ata penisului meu a inceput sa fie mai tare, se simte tare la atingere ceea ce nu se simtea inainte si cand o belesc sa urinez ma doare. Ce inseamna asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii creste nivelul IQ.

| Simpatic a răspuns:

Ca numai esti virgin laughing

| antimulte a răspuns:

El incepe sa se destepte...

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca ai cucul iritat si trebuie sa nu-l folosesti pentru cateva zile, pana trece iritatia.
Nu uita ca trebuie spalat foarte bine cu apa calda si sapun, dimineata si seara.

| oz_1736 a răspuns:

Inseamna ca penisul tau incepe sa se maturizeze, dar tu mai ai de facut scoala