| LolLzz a întrebat:

inca nu m-am hotarat la ce profil sa ma duc la liceu, si nu ma pot hotari, ce profil imi recomandati: sunt de 9 la mate, 8 la romana, 10 istorie, 10 geografie, 10 engleza, 8 franceza...si nu stiu unde m-as potrivi mai bine...cel mai ok raspuns FUNDA

Răspuns Câştigător
| Allexaandra a răspuns:

Pei te poti duce pe filologie. Teze dai la Romana, Latina, Limba 1 si Geografie/Istorie.Matematica, Fizica, Biologie si Chimie faci doar in clasele aIXa si aXa. :d sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La un liceu sportiv.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai depinde de ce materii iti plac cel mai mult si de ce vrei sa devii in viata!
O zi buna!

| smile8dream a răspuns:

Depinde ce materie ti-a placut tie cel mai mult; dac iti plac toate materiile poti sa te duci la mate-info deoarece acolo faci toate materiile; dac ti-a placut biologia si chimia du-te la stiinte ale naturii; stiinte sociale/politice daca iti place mai mult romana geografia si istoria; turism daca ti-a placut mult de tot geografia; filologie daca te pricepi la romana; dar nu uita ca la orice profil ai intra se fac limbile straine