| opopop a întrebat:

Sunt a8a si invat bine. Doar ca nu stiu pe ce profil sa ma duc. Ma descurc la mate, romana,biologie,istorie, geografie. La ce profil imi recomandati sa merg atata timp cat la engleza si la franceza nu ma descurc, deci filo e exclus, iar stiinte e exclus din nou pentru ca nu ma descurc nici la chimie si fizica. Ar mai ramane mate-info doar ca vreau sa vad daca sunt si alte profile la care pot merge.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Despre liceele cu profile si specializari apartinand filierei tehnologice si despre liceele apartinand filierei vocationale auzit-ai?! In brosura dedicata admiterii 2018 le vei gasi enumerate, alaturi de cele apartinand filierei teoretice( pe care observ ca o cunosti ).

| opopop explică (pentru alessia5158):

Ok ma voi uita peste brosura