| Alexxxxtipsss a întrebat:

încep sa cred ca am o problema, practic am avut cateva foste iubite pe care le-am iubit mai mult decat pe mine si sincer acum ma gandesc daca as vrea sa am un copil ar fi normal sa îmi gasesc o persoana care doar sa mi-l nasca si sa îl tin eu pentru mine fara sa mai am alta obligatie pentru acea persoana? Oricum nu exista iubire la nesfarsit si plus de asta din trecut eu consider ca nimeni nu-ti este loial pe viata

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un copil are nevoie de mama. Nu e o jucarie sau un animal de companie.