| yomihai777 a întrebat:

La dirigentie avem o tema numita "Cum invatam?" si eu trebuie sa prezint tema clasei si as dori sa aflu niste idei. Please.

1 răspuns:
| LavsKitty a răspuns:

Am avut si eu tema asta in clasa a 8 a :d
Daca inveti dimineata - ajungi acasa, mananci iar dupa te apuci de scris la ce e mai greu, si dupa la ce e mai usor.
Daca inveti dupa-amiaza - seara iti scrii [la fel ca mai sus; la ce e mai greu prima oara, apoi la ce e mai usor drept rasplata], iar dimineata a 2 a zi iti inveti big grin
Eu asa am zis, si a fost foarte bine :d
Sper ca te-am ajutat. Funda:*?