| ºPishcotº a întrebat:

Cum vi se pare aceasta tema " Vampirii"? Trebuie sa prezint in fata clasei o tema care sa mi se para interesanta si nici sa nu plictiseasca colegiihappy. Voi ce parere aveti? Puteti sa-mi da-ti si alte ideihappy. Va multumesc! fundita:*!

1 răspuns:
| Sanda_9234 a răspuns:

Poti sa alcatuiesti si o istorioara de groaza sa folosesti momente de suspan si printr-o strigatura Bauuuuu! ce va de acst tip...eu am facut asa la limba si literatura romana si am luat 10 big grin