| Sevster47 a întrebat:

M-am inscris la facultatea de stiinte politice si la rezultatele admiterii, la fara taxa este doar o singura persoana iar eu am fost pus in asteptare (doar eu). Nu inteleg, cum sta treaba cu "in asteptare"?

1 răspuns:
| Yleana a răspuns:

Probabil trebuie sa confirmi ca vrei sa mergi acolo inainte de a-ti asigura locul. Nu sunt prea sigura care e treaba la alte facultati. Dar stiu sigur ca dupa examen si rezultate, trebuie sa confirmi ca vrei sa mergi la acea facultate. Cea mai buna solutie este sa le trimiti un e-mail in care ii intrebi, sau sa le dai un telefon.