| JimmyJump1 a întrebat:

Ma puteti ajufa cu cateva intrebari pentru un chestionar despre culturalizarea in liceu.Va multumesc

1 răspuns:
| MeForeverAlone a răspuns:

1. Credeți că ar trebui să existe o materie specială pentru cultura a elevii de liceu?
a)da
b)nu
c)nu știu
2.Considerați că elevii de liceu ar trebui să învețe cât mai multe lucruri de cultură generală?
a)da
b)nu
c)nu știu
3.Ce credeți că ar fi cel mai important lucru de știut pentru cultura generală a liceenilor?
a)despre corpul uman și necesitățile lui
b)despre sănătate, alimente bune respectiv dăunătoare, intervenții rapide în caz că au loc accidente (resuscitare, bandajarea unei răni)
c)istorie, geografie și biologie cred că ajung