| Clarx a întrebat:

Mai sunt disponibile rezultatele la examenul de bacalaureat și evaluare națională din anii precedenți? La momentul actual nu reușesc să accesez rezultatele din anii precedenți lui 2019. Am auzit că se pot face setări în browser pentru a putea vedea rezultatele. Am încercat dar nu am reușit decât o singură dată. Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

Sunt destul de sigur ca rezultatele de la Bac si EN sunt afisate pentru o perioada limitata, cred ca o luna.
Deci nu, nu mai ai cum sa vezi rezultatele online.

| Clarx explică (pentru XYZ02):

Eu am auzit ca cica acum rezultatele din anii precedenti sunt "confidentiale", deci nu este o problema tehnica la site-ul edu.ro.

1 răspuns: