| Amooooooor a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat cu messenger-ul meu in ultimul timp...
O colega de-a mea mi-a spus ca tot vorbesc cu ea pe mess si acum am observat ceva ciudat:
La fiecare persoana din lista cand intru pe ea sa vorbim scrie:
"(numele persoanei+... appears to be offline and will receive your messages after signing in. ")
Din cate inteleg e ceva gen: ca se trimit mesaje cand sunt offline"... Oricum parola nu mi-o putea afla nimeni fiind ca e dificila putin, oricum mi-am schimbat-o...
Vi s-a mai intamplat asa ceva?!?! Cum fac sa nu se mai mai vorbesc cu persoane in timp ce sunt offline? sad
Dau fundita! happy

4 răspunsuri:
| Cirus a răspuns:

Ori esti pe invizibil si ai din prerefences, sa te anunte ca va primi mesajul dupa ce va intra, ori te intreaba daca esti sigur ca vrei sa trimiti mesajul, asta se intampla de obicei dupa ce esti available si treci inviz, si in timp ce vorbeai cu o persoana iti apare chestia aia :-)

| xXkenzorXx a răspuns:

Exista site-uri care scrii id de mess al unei persoane din lista ta de contacte la search si poti sa vezi, daca persoanele sunt online, dar statusul lor arata offline.
Uite un site care il folosesc:
http://www.ydetector.com/
E foarte bun si sper sa-l folosesti!
Bye si terog funda!

| LalLyBoOmD a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai zis, dar "(numele persoanei+... appears to be offline and will receive your messages after signing in. ") inseamna : "(persoana) este offline si va primi mesajele tale cand va fi din nou online! " Asta apare la oricine nu-ti fa griji; si cu faza ca e cineva pe contul tau prietena ta te pacaleste! Mi s-a intamplat! Fundaaa!

| Athem a răspuns:

Hmm. Pai cred ca are ceva... vreun BUGG sau poate ai facut tu ceva in configuratii. Sa-ti spun cinstit, nu am mai patit asa ceva niciodata!