| AndutzuAdy a întrebat:

Sall.va rog ajutati-ma!
Azi mi-am schimbat parola la id de mess si acum nu imi mai merge sa intru pe id! imi zice: There was a problem signing you in to Yahoo! Messenger. Your account has been locked. Please click "Forgot password" to start the unlocking process.
va rog eu mult ajutatima..si nu-mi ziceti sa dau pe am uitat parola. ca ma pune sa raspund la intrebarile alea..si raspund la nimereala la acele intrebari...

Răspuns Câştigător
| aleahimk a răspuns:

Daca iti zice ca a fost blocat,, has been locked ", inseamna ca ai bagat de prea multe ori parola gresita. O sa isi revina dupa o zi ( 12-24 ore ), apoi o sa poti baga parola corecta si va fi ok, poate reusesti sa iti amintesti parola.