| Nujjjjjjjjghf a întrebat:

Pareri despre facultatea de cibernetica de la Brasov? Imi place foarte mult orasul, insa nu stiu cat de bine e acolo. Iar daca as face altundeva si m-as muta la Brasov dupa ce as termina facultatea mi-ar fi mult mai greu sa am acomodez, de aceea vreau sa stiu care ar fi cea mai buna solutie. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Soluția ar fi să intri la facultatea dorită și in timp de 3-5 ani te poți dumiri dacă-ți place orașul și dacă te acomondezi mai rapid sau nu

-- sărbători frumoase --