| adilan a întrebat:

puteti sa-mi spuneti cum este in Colegiul National Tudor Vianu din Bucuresti. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| IamDavidC a răspuns:

Un colegiu de prestigiu unde se învață informatică la greu. În mare traiul tău în timpul liceului depinde de profesorii de care dai. Sunt și profesori foarte exigenți dar și profesori care te lasă în pace mai ales la materiile neimportante. Știi că vii acolo să înveți, nu să stai degeaba. Trebuie să-ți placă ce faci, altfel o să fie greu.