| Floria_Ioan_1996 a întrebat:

Salut TPU,recent am primit o notificare cum ca cineva mi-a apreciat comentariul, când am intrat pe link, comentariul meu era evidențiat.

Ce inseamna dacă este evidențiat?

De ce îmi apare ca cineva mi-a apreciat comentariul?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

E evidentiat doar pentru tine pentru ca asa se intampla cand cineva da like sau replay la comentariu, primesti notificare si il evidentiaza ca sa il vezi mai repede.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti apare evidentiat doar pentru ca ai dat pe notificarea aia unde iti apare ca e apreciat si te-a redirectionat catre el.

| ManRight2000 a răspuns:

Salut! Pe Youtube ti-a aparut? Daca da, atunci inseamna ca cineva ti-a dat like la comentariu.