| teo530 a întrebat:

Scuzati-mi nestiinta va rog. Am de facut un proiect despre „componente pasive de circuit ale instalatiillor electrice-condensatoare". Trebuie sa contina 4 capitole, bibliografie si anexe si trebuie sa aiba 15-20 de pagini. Nu cer sa imi faceti voi tema, doar sa imi dati sfaturi cum sa il fac. Stiu ca ar trebui sa le gasesc pe net, am cautat si am gasit doar un rezumat de 5 pagini. Si daca mai gasesc inca 10, nu stiu cum sa le unesc intr-o singura prezentare. Alti colegi l-au descarcat pe tot PDF, dar de unde nu stiu. Nu stiu sa lucrez in word.
Stiu ca sunt varza si parca am trait in grota, dar daca cineva vrea si stie sa ma ajute ii multumesc din suflet.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Cauta pe net un proiect despre RLC, sau pur si simplu scrii de pe wikipedia.