| Andreyukkkul a întrebat:

Stie cineva niște cărți care explica cum s-a creat pământul sau cărți de istorie care precizează in mare parte mistere ale oamenilor de știință,secretele lumi, secretele Vaticanului înțelegi voi cam ce categorie as dori(in general despre secretele și Misterele universului, cum a fost creat etc).Nu găsesc de nici un fel, doar cărți ce conțin informații inutile pentru mine.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai în Biblie găsesti toate raspunsurile.

| CleanHeart a răspuns:

Vizioneaza documentare, sunt o multime legate de tot ce vrei tu sa stii dar eu mai bine as citii biblia fiindca dupa atatea documentare vazute de mine din toate domeniile mi-am dat seama ca se incearca sa se indocrineze omul cu multe prostii, inventii sau mai stiu eu ce.Iar unii devin fanatici sau chiar atei.Dar cand dau de greu tot la Dumnezeu se roaga.