| 101andrei101 a întrebat:

Stiti cumva siteuri cu harti. Am de invatat o gramada de rauri si lacuri minuscule din Romania si nu gasesc nici o harta buna.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai ditai google maps si cu street view de poti sa vezi si mizeriile din lacuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google maps

| micuady a răspuns:

Salut. Iti pot recomanda site-ul: http://harta-rutiera.com
Are un formular in care poti cauta orice pe harta. Sper sa iti fie de ajutor. Spor...

| Bortoș_Vlad-Andrei_1994 a răspuns:

Poti sa te uiti pe google maps... daca nu iti place ideea sa stai langa laptop/tableta poti sa iti scoti un printscreen cu hartile pe A1 sau ceva de genul big grin