| cristian51090 a întrebat:

Stiti de concursul cangurul.Eu am acum merg prima data.Intrebarea e e greu la concursul cangurul?

Răspuns Câştigător
| goforcs a răspuns:

Salut Cristian happy Am fost si eu acolo, nu e greu dar trebuie sa ai mintea agera sunt multe capcane te sfatuiesc sa iti iei un maculator sau o foaie si sa faci schite sau desenele unei probleme eu asa am facut si am fost primul din clasa la acest concurs Bafta multa

4 răspunsuri:
| Teodori85 a răspuns:

Nu e greu deloc happy+ Ca are variante

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinMihai99 a răspuns:

E usor depinde sunt raspunsuri sub forma de grila.Eu am mai fost. Presupun ca te referi la gangurul matematic.E la fel si la cangurul linvistig.Eu am fost si la franceza.Succes! Funda!

| 12CrazyGirl21 a răspuns:

Spune'mi la ce cangur mergi.ca e si la mate la engleza la germana straight face zi'mi si atunci iti zic.ca eu am fost la aproape toatehee hee