| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a IX-a, iar pe semestrul al doi-lea as vrea sa ma mut la o alta clasa unde sunt 30 de elevi ( in clasa mea sunt 32 ). Credeti ca sunt sanse sa ma mute?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Se poate

| summertime a răspuns:

Sigur ca sunt sanse.Si inca destul de mari.Trebuie sa vorbesti cu conducerea scolii si cred ca trebuie sa faci si o cerere de transfer.

| Naze a răspuns:

Ba nu e sigur daca se poate depinde ce medie ai si daca sunt locuriwinking

| Naze a răspuns:

Si depinde daca sunt locuriwinkingdesteptilor

| FlorinFlorin87 a răspuns:

laughing In clasa mea eram 32 si a venit de la cel mai salb liceu la noi o fata(eu fiind la unul dintre cele mai bune), deci ai sanse

| messyalex a răspuns:

Saluthappy este posibil de ex eu am clasa de 36 laughing cei mai multi din liceulaughing) succesuri