| Zaho a întrebat:

Sunt clasa a VII-a si m-am decis sa merg la liceul N. Tonita din capitala. Vreau sa stiu ce examene se dau pentru admitere! Sau se intra pe medie? Cateva parari despre liceu va rog! Dau funda! Multumesc anticipat happy.

2 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

La licee ar trebui sa se intre pe medii. Nu stiu de examen doar daca ar trebui sa fie un fel de liceu mai special.

| Carton a răspuns:

Pei din cate stiu eu dai doar examenele de la sfarsitul clasei a opta, adica Romana si Mate. Acolo nu cred ca vei mai da alte examene, totusi trebuie sa ai si o medie bunicica 6-8 nu stiu sigur