| RuxyRuxx2 a întrebat:

Heii! happy Imi place foarte mult romana si vreau sa devin profesoara de romana. Si nu stiu ce liceu trebuie sa fac...stiu ca nu conteaza liceul, dar cred ca este mai bine sa fac un liceu de pedagogie pentru a ma pregati mult mai bine pentru facultate si examene(titularizare,grade, definitivat). Am auzit ca Elena Cuza e un liceu bun, dar vreau si alte licee de pedagogie din capitala+cu ce medie se intra/profile... Dau funda+vot!:*

Răspuns Câştigător
| NoName1428 a răspuns:

Mda, ce ai auzit tu este de bine, Elena Cuza este un liceu bun( verisoara mea a terminat acolo cu o medie destul de mare). Poate asta te va ajuta sa te hotarasti. http://www.calificative.ro/......a/detalii. Sper ca iti este de folos!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba conteaza si liceul, dar mai mult profilele si tu ai nevoie de unul uman. partea de pedagogie oricum o faci si in facultate