| 69CarpeDiem a întrebat:

Sunt clasa a VIII si fac engleza intensiv si de curand ne-au adus caietele SNAPSHOT.
Pentru vacanta avem 10 capitole iar noi trebuia sa avem caietele de acum 8 saptamani pentru a avea mai mult timp.
Profesoara noastra are o carte cu raspunsurile si vreau sa stiu daca imi pot achizitiona si eu asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Anca_Madalina_1995 a răspuns:

Si noi facem tot dupa snapshot, si eu cred ca poti sa iei aceasta carte dar direct de la editura, ar trebui sa suni si sa spui daca poti sa primesti cartea pentru profesori sau mai stiu eu ce... funda?

1 răspuns:
| Hieer a răspuns:

Pai logic ca poti....de la o librarie cred.